Tipy na dárek k třicetinám

Oslava 30. narozenin bývá velkou událostí. Někteří upadají do depresí a spekulují nad tím, co všechno nestihli, a jiní se nemůžou dočkat nových dobrodružství, známostí a zkušeností, které na ně čekají. Pokud se tento významný životní milník blíží někomu z vašich blízkých a vy tápete nad tím, jaký dárek k třicetinám mu pořídit, aby byla oslava nezapomenutelná, darujte mu dobrodružství a odpočinek od negativních myšlenek! Darujte mu místo klasického dárku obálku se zážitkem, na který nezapomene!

Na den pasáčkem ovcí

Ty, kteří mají nejraději klid a ticho, potěší den strávený na čerstvém beskydském vzduchu, kde jim bude dělat společnost pouze stádo ovcí. Při pasení ovcí v Beskydech si oslavenec bude moci vyzkoušet klidný život bačů, pohodlně opřený o kmen stromu se stéblem trávy v puse. Dokonce ochutná i tradiční svačinu, která k této práci neodmyslitelně patří. Po té, co se krátce seznámí s nejdůležitějšími fakty o zvířatech i o terénu, bude mít oslavenec celý den pouze pro sebe.

Kapitánem na jachtě

Oslavenec, který svůj čas tráví raději aktivnější činností, ocení den a noc na jachtě. A to v kůži kormidelníka, navigátora, nebo dokonce kapitána! Čerstvý třicátník si na jachtě vyzkouší všemožné činnosti, které jsou k její plavbě nezbytné, a to včetně ovládání plachet nebo i jachty samotné. Zážitek je vhodný pro dvě osoby, protože večer na oslavence čeká romantická večeře s výhledem na noční oblohu. Den na jachtě udělá radost dobrodruhům i romantikům.

Relax v pivní lázni

Pivo je ne tak úplně tajnou láskou téměř každého Čecha. Ať už jde o pivo světlé či tmavé, nebo možná některé s příchutí, najde se málokdo, kdo by tomuto osvěžujícímu nápoji dokázal říci „ne.“ A proč také? Pivo je v přiměřeném množství pro náš organismus zdravé. A pokud se pivo spojí s horkou lázní, o jeho léčivých účincích se rozhodně nedá pochybovat! Pivní lázeň nadchne nejen pivaře, ale i každého, kdo dokáže ocenit horkou koupel spojenou s masáží a popíjení těch nejlepších piv.