Letecké trenažéry

Měli jste někdy chuť vyzkoušet si jaké to je pilotovat letadlo, ale nikdy jste na to nenašli dostatečnou odvahu? Dobrá zpráva je, že není nutné hned usedat do skutečného letounu. Vše si můžete vyzkoušet na jednom z leteckých trenažerů v Praze, které slouží k výcviku budoucích pilotů.

Vybere si každý

Letecké trenažery jsou přesnými replikami skutečných kokpitů do poslední páčky. Stejně tak virtuální simulace je na špičkové úrovni, aby vám zajistila pocit skutečného letu. Vybrat si můžete ze tří trenažerů. Každý simuluje jiný typ letadla. Pokud chcete vyzkoušet, jaké to je pilotovat velký letoun s posádkou a pasažéry, usedněte do simulátoru Boeingu 737. Pokud toužíte spíše po menším a zároveň pohyblivějším typu, můžete zkusit legendární Cessnu nebo akrobatický letoun české výroby Zlín 242 L.

Trenažery umožňují poznat, jak se letadlo chová v různých situacích a za různých podmínek. Vyzkoušet si můžete start a přistání na několika světových letištích ve dne i v noci a nejenom za pěkného počasí. Připraveny jsou i krizové scénáře, ve kterých poznáte, kam až ve svých možnostech můžou jednotlivé letouny zajít. Po celou dobu vedle vás bude sedět instruktor, který vás zaškolí do základů pilotování a řekne spoustu zajímavých o strojích samotných i to, jak vypadá běžná pilotní rutina. Pokud se dostanete do nesnází, nemusíte se bát, že by vám neporadil.

Všechny trenažery se nacházejí v Praze. Fungují celoročně a stačí si tak vybrat pro vás ten nejvhodnější termín a do hlavního města vyrazit za netradiční zábavou.

Zážitek je nejlepší dárek

Dovedete si představit lepší dárek než nezapomenutelný zážitek? Zážitková agentura ESENNCE umožňuje přesně takový dárek vašim nejbližším darovat. Obdarovaný dostane dárkový poukaz ve speciální krabičce a spolu s ní i průvodní dopis. Návštěva trenažeru se dá absolvovat i s někým z vašich kamarádů. Udělejte radost sobě nebo někomu ze svých nejbližších. Dáte tak něco, o čem si budete moci ještě dlouhou dobu vyprávět.