Systém dárkových poukazů

Dárkové poukazy jsou tím neuniverzálnějším dárkem, který snad může existovat. Dáváte tak možnost obdarovanému vybrat si konečný dárek, nebo dokonce i zážitek, sám. Tím získáte jistotu, že to pro obdarovaného opravdu bude tím nelepším dárkem, jelikož on sám nejlépe ví, co jej udělá nejšťastnějším.

Ovšem, jak to funguje?

Jak fungují dárkové certifikáty

Když nevíte, jaký přesně dárek vybrat pro své milované, stačí jim darovat dárkový poukaz. Částka, kterou za něj zaplatíte, se přeměnění na body, za které si pak obdarovaná osoba bude moci vybrat zážitek podle svého přání a snů. Každý zážitek v nabídce je obodovaný a podle toho, jaký zážitek si obdarovávaná osoba vybere, se jí body budou odčítat. Jestli se rozhodne jen pro jeden velký zážitek nebo bude chtít zkusit více menších, závisí pouze na ní. Jediné, čím je držitel dárkového poukazu omezen, je počet bodů na tomto poukazu. Určený bodový limit se nesmí překročit.

Jak vypadá dárkový poukaz?

Adrenalinové zážitky od zážitkové firmy Esennce

Dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým, manželům, přátelům, ale samozřejmě i manželkám či partnerkám, v neposlední řadě rodičům či dětem, jsou prezentovány nejčastěji jako malá kartička, která je navíc zabalena ve velmi elegantním balíčku, který rovnou můžete darovat jako dárek a tak si ani nemusíte lámat hlavu s balením vašeho dárku, který jistě splní veškerá očekávání.

Pokud se snad obáváte, že si obdarovaný nebude vědět rady se svým dárkovým poukazem a nebude vědět, jak jej použít, nemusíte se vůbec ničeho bát.

Dárkové poukazy obdržíte vždy s průvodním dopisem, na kterém budou veškeré informace – co vše si za dárkový poukaz můžete pořídit, kde najít přesnější nabídku, kde můžete proměnit dárkový poukaz a kolik na to máte času, než platnost dárkového poukazu vyprší.