Dárkové poukazy pro ženy

Pánové, chcete učinit své ženy šťastnými a darovat jim trochu odpočinku? Nevíte ale, co přesně jim dát? Darujte dárkový poukaz, a ony si již vyberou sami.

Nechte je užívat si několika druhů masáží, například thajské, čokoládové, detoxikační, zeštíhlující, medové, bambusové a mnoho dalších.

Stejně tak ani o lázně není nouze. Proč své manželce nedopřát odpočinek ve voňavé bylinné koupeli?

Stáčí zakoupit jí dárkový poukaz a nechat ji vyzkoušet vše, na co bude mít zrovna chuť.

Pro krásu a zdraví

2-masaz-medPokud vaše zeny nejsou na masáže a koupele, co takhle poskytnout partnerce celodenní péči o její vzhled? Dostane se do rukou profesionálního kadeřníka, který jí na hlavě vykouzlí nádherný účes a udělá ji zase o něco mladší.

Její přirozenou krásu ještě podtrhne profesionální kosmetička, která jí doporučí péči o obličej a poté přejde k finálnímu líčení.

Ostatně, je jen na ní, jak využije vámi darovaný dárkový certifikát.

Nezní to při nejmenším fantasticky? Která žena by se nechtěla aspoň jeden den nechat rozmazlovat? Zapomene tak na starosti každodenního života a nechá o sebe pečovat odborníky. Buďte tím, kdo jí tento perfektní den zařídí.

Stačí jeden dárkový certifikát s dostatečným počtem bodů a každá žena si může aspoň na chvíli připadat jako královna.

Možností a způsobů, jak potěšit Vaši ženu na těle i na duši je spousta, stačí jen vybrat.

Pokud ale Vaše přítelkyně nepatří k těm typům, co klidně prosedí celý den v kosmetickém salonu, nevadí. Vyberte pro ni jiný zážitek.

Akce

Ráda zkouší nové věci? Vyhledává vzrušení a nevadí jí adrenalin? Dárkový poukaz jí dopřeje možnost si vybrat ze sportovního nebo adrenalinového okruhu.

Je jen na Vás, co pro svoji drahou vyberete. S dárkovým poukazem může zkusit téměř cokoli.