Dárkové poukazy pro páry

Přemýšlíte, co darovat rodičům k významnému výročí? Jakým dárkem je potěšit? Nechce se vám platit drahá dovolená, na kterou se nakonec třeba budou bát jet? Zvažte dárkový certifikát.

Tyto velmi univerzální dárky v podobě dárkových certifikátů jsou velmi oblíbené. Je to velmi jednoduchý a navíce elegantní dárek, který je vhodný samozřejmě i pro páry, pro vaše rodiče, děti, přátele i známé.

muz_11849986_s

Obdarovaný si díky tomuto dárku sám může vybrat ten pravý zážitek, který ho potěší. Dárkové poukazy pro páry jsou ideálním řešením, pokud třeba nevíte, jaký zážitek by obdarovaným udělal největší radost.

Univerzální certifikát od nás obdržíte v luxusní dárkové krabičce, kterou můžete ihned předat obdarovanému.

 

Večeře pro dva

Pokud chcete třeba vašim rodičům, nebo i vaší drahé polovičce, dopřát pěknou večeři, ale nevíte, kde přesně by se jí líbilo, můžete jí darovat dárkový certifikát a ona si již snadno může vybrat.

Díky tomuto certifikátu si bude moci vybrat třeba z romantické večeře na lodi ve stylu 30. Let minulého století, kde si na vodě budete užívat pohled na večerní Prahu a skvělou večeři a nakonec večer v soukromí…

Pobyty pro dva

Nebo byste raději viděli své drahé někde na výletě a v pohodovém prostředí, ale nevíte „kam je poslat“? Opět jim můžete darovat skvelý dárkový poukaz a oni si již budou moci vybrat, třeba pobyt v krkonošském luxusním hotelu s vynikající restaurací, nádhernými pokoji a úžasným wellness centrem.

Masáže pro dva

S odpočinkem také úzce souvisí masáže. Je to úžasný způsob, jak se zbavit napětí a únavy i stresu a dopřát si odpočinku a nové energie. Pár, který obdarujete dárkovým poukazem, si může vybrat třeba i z thajské masáže, které spojují prvky uvolňující jógy a masáže. Nebo dokonce módních a oblíbených čokoládových masáží.