Dárkové poukazy pro muže

Dámy, chcete dopřát svému muži pocit absolutní volnosti? Dopřejte mu zkušenost, při které ve svých žilách ucítí čistý adrenalin. Zkušenost, kdy bude mít pocit, že neexistuje nic kromě okamžiku, který právě prožívá. Nechte ho prožít ten okamžik, kdy pocítí takové vzrušení, až mu bude muset dát průchod výkřikem. Darujte mu dárkový poukaz, který bude moci efektivně využít při splnění svých snů!

Zážitek pro opravdového muže

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, co přesně m udát, dárkový poukaz je pravým řešením.

Pak odpadne rozmýšlení mezi kurzem snowboardu či lyží – sám si bude moci vybrat pomocí dárkového poukazu, který mu darujete!

Pokud má váš přítel rád napětí a adrenalin a stále se nemůžete rozhodnout, opět m udarujete dárkový poukaz a on sám si už může vybrat třeba zážitek, který z něj udělá člena jednotky rychlého nasazení nebo na střelnici s videoprojekcí, kde si bude trénovat reflexy. Ukažte mu, jaký je to pocit, držet v rukou zbraň.

Oblíbenými zážitky pro muže jsou jízdy v luxusních autech. Obdarovaný si může vybrat buď jízdy anebo rovnou pronájem luxusního vozu.

Darujte svému drahému dárkový poukaz, aby si mohl splnit nějaký ze svých tajných snů.

Odpočinek

Je Váš muž v neustálém stresu a jste toho názoru, že by měl na chvíli vypnout? Pravý čas obdarovat ho některým dárkovým certifikátem a doporučit mu pár relaxačních zážitků.

Popřemýšlejte třeba o thajské nebo jiné masáži. Uklidňující koupel by taky nemusela být na škodu, co myslíte?

Nebo byste pro svého miláčka upřednostňovala radši nějaký mírně aktivní odpočinek mimo město? Navrhněte mu pasení oveček v krásné a neporušené přírodě Beskyd. Nezní to zajímavě? Nebo pro svoji drahou polovičku vyberte jiný druh odpočinku, je to zcela na Vás a na něm. Nechte ho, ať si vybere sám, darujte mu pouze poukaz. Pak už bude jen na něm, co si vybere a co zkusí.

Zkrátka, nechte ho, aťsi sám určí, jestli skočí po adrenalinovém sporu, nebo raději sáhne po klidném dni. Bude určitě potěšen, že si může vybrat.